Nakupte nad 1000Kč a k objednávce Vám přibalíme BIO Meruňkový olej 50ml zcela ZDARMA.

O nás

Proč Terra99 ?

Protože v nás koluje italská krev a přesto, že jsme česká firma, vybrali jsme si název Terra – Země a ta s námi má mnoho společného.  Naše kosmetika totiž vychází z přírody, přírodních ingrediencí a nic jiného v našich produktech nenajdete.

Číslo napovídá, že už v tomto roce jsme začali koketovat s nápadem na vlastní jednoduchý kosmetický produkt, kterým bylo ručně vyráběné mýdlo. Čas, ale utíkal neúprosně a definitivně naše firma byla založena až před dvěmi lety.

Důležitý je však fakt, že vyrábíme kosmetiku MY(:Máj) – protože jsme to my kdo Vám chce dopřát to nejlepší pro Vaši pokožku.

Začátky kosmetiky My…

První produkty byla ručně vyráběná mýdla, čisté přírodní oleje a hydroláty. Nyní nabízíme také obrovské množství éterických olejů, protože svět aromaterapie je pro nás blízký a uvědomujeme si sílu přírodních produktů a účinky vůní na mysl a psychickou pohodu. Navíc po letech používání chemických produktů jsme, asi jako každá žena, zjistili, že neexistuje nic lepšího, než je sama mocná příroda v působení na tělo i ducha člověka.

Rozšiřování nabídky o přípravky, které jsou jedinečné…

Ze základního portfolia čistých olejů jsme se také začali zajímat o ajurvédské oleje a oleje Amazonské  - z pralesa kterému je přezdíváno „plíce světa“. A protože Vám chceme nabídnout to nejlepší, na světě jsou naše první séra, kterými cesta za vývojem dalších produktů zdaleka nekončí…

Velmi důležitou součástí našich nových řad produktů jsou také přírodní aktivní látky, které nahrazují syntetiku a jejich účinky jsou neskutečné.  Tyto aktivní látky jsou používány ve všech námi vytvořených řadách kosmetiky My.

Výhodou našich produktů je, že se pro Vás zdokonalujeme tak, že všechny přípravky společně testujeme na nás osobně. Předáváme si podněty, nápady, připomínky a to znamená, že za finálním sérem stojí měsíce práce a úprav, aby bylo vše dovedeno k dokonalosti.

Těšíme se až naše produkty vyzkoušíte a podělíte se i Vy o své zkušenosti.

S láskou, Tým kosmetiky MY

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz